Przeskocz do treści

Serwis pacjentów i medyków

Serwis pacjentów i medyków

Codzienne informacje medyczne podane w przystępny sposób. Rozwijany od 2012 roku serwis dla pacjentów i medyków. Autorzy deklarują, ze konsultują większość wpisów z osobami o wykształceniu medycznym. Adresy zakładów wykonujących działalność leczniczą, prywatnych praktyk lekarskich, gabinetów psychologów, fizjoterapeutów, dietetyków.

Duża część wiadomości opisuje zjawiska związane z uzależnieniami i depresją. Choroby te dotykają średnio co czwartą osobę. Psychiatria wyrasta na czołową dziedzinę medycyny. Biorąc pod uwagę starzenie się społeczeństwa, obserwowana częstość otępień, zaburzeń wieku podeszłego, czekamy aż będzie liderem.

Metody terapii, komentarze do ważnych informacji, omówienie często trudnych dla pacjentów kwestii, to znajdziecie w chory.com.pl. Twórcy umożliwiają dyskusję, komentowanie wpisów, udzielają odpowiedzi, często angażują osoby z wykształceniem medycznym do rozwoju portalu.

Wciąż zapraszają do współtworzenia, przesyłania artykułów, zawsze jest miejsce w redakcji chory.com.pl dla osób zainteresowanych tematyka medycyny, zdrowia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: Warszawa

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 22.01.2024 01:59:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *